Svet-Stranek.cz
Ruce,nehty a pleť jsou Vaší vizitkou...
NEHTOVÉ  a KOSMETICKÉ STUDIO SISI

TVARY NEHTŮ a ZDOBENÍ:Ruce,nehty a pleť jsou Vaší vizitkou...

TVARY NEHTŮ a ZDOBENÍ

TVARY NEHTŮ

SQUARE-ROVNÉ,HRANATÉ - Asi nejznámnější tvar nehtů je hranatý, velice oblíbený u mladších žen.. Tvoří se různé délky, rozmanité zdobení nebo klasická francouzská modeláž.. Tvoří se z akrylu i z gelu, na nehtové tipy nebo šablonou..

SQUOVAL-ROVNÉ SE ZAKULACENÝMI ROHY - Nehty se z tvaru Square ještě dále pilují tak, že se zakulatí hrany..

EDGE-MANDLIČKA - Základní tvar nehtu je do oválku, u horního konce nehtu do oválné špičky jako u mandličky. Délku nehtu lze vytvořit jakoukoli, tento tvar je oblíbený u starších žen v kratší délce nebo v delší délce i u mladších jako francouzskou modeláž nebo bohatě zdobený.. Lze vytvořit akrylem i gelem na šablonu nebo nehtový tip upravený do tvaru..

STILETTO-ŠPIČATÉ - V poslední době se o něm doslýcháme stále častěji.. Jde o dlouhý tvar nehtu do špičky, bohaté zdobení nebo malování, tvoří se akrylem i gelem na šablonu nebo na nehtové tipy upravené do tohoto tvaru.. Tato modeláž je časově náročnější.. Z vlastní zkušenosti doporučuji raději akrylovou techniku, nehet je pevný a i při větší délce cca 3,5 - 5cm je odolný a dobře drží..

CROSS - ŠIKMÉ - V poslední době roste oblíbenost tohoto tvaru.. Šikmý tvar více vynikne na delších nehtech, materiál lze použít jakýkoliv..

PIPE - OVÁLNÉ - Tvar volného okraje nehtu je zaoblený jen do mírné špičky..ZDOBENÍ
Můžete si vybrat až z 200 vzorků nehtíků,široké palety odstínů zdobiček a laků,téměř 40 druhů barevných gelů,spousty zdobení (razítek,samolepek,fima,kamínků,třpytek,....). Záleží na Vás,co budete chtít nosit,co se Vám bude líbit...
tvary nehtů